MONARK DAMECYKEL, RØD.

MONARK DAMECYKEL, RØD.
4375209. MONARK DAMECYKEL, RØD.

Hjulstørrelse: 26 tommer.
Rammestørrelse: 19 tommer.
For- og baglygte.
Ingen nøgle.

Nøglen mangler. Brugsslitage, noget korrosion, pedaler mangler reflektorer, gentrukket elektricitet til baglygten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hjulstørrelse: 26 tommer.
Rammestørrelse: 19 tommer.
For- og baglygte.
Ingen nøgle.

Antal besøg: 755