HAVEMØBLER, 7 stykker, metal og glas, 21. århundrede.

4375100. HAVEMØBLER, 7 stykker, metal og glas, 21. århundrede.

Bordlængde 168, bredde 88, højde 72 cm.

Brugsslitage, pletter, mærker, chips.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 184