MORAKLOCK. Urskive mærket A.A.S.

4374730. MORAKLOCK. Urskive mærket A.A.S.

Gulvur med to vægte og pendul.
Højde ca. 197 cm.
Længde ca. 55 cm.
Bredde ca. 19 cm.

Brugsslitage, mærker og slid.
Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 197 cm.
Længde ca. 55 cm.
Bredde ca. 19 cm.

Brugsslitage, mærker og slid.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 363