ANGELO FURCHER. KILLISLAND.

ANGELO FURCHER. KILLISLAND.
4374600. ANGELO FURCHER. KILLISLAND.

Signeret og dateret 1947, med titlen a tergo, 51x50 cm, ramme 54x52 cm.

Ramme med slid, noget tab af forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 360