OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, blandede medier, signeret -78.

4374576. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, blandede medier, signeret -78.

41 x 32 cm.

Defekt i det ene hjørne. Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

41 x 32 cm.

Antal besøg: 166