KAFFEKANDE, ROCOCO STIL, SØLV.

4374537. KAFFEKANDE, ROCOCO STIL, SØLV.

Danmark, stemplet København 1922, sondemester Christian Fr. Heise, isolatorer af ben, højde 27 cm, vægt ca. 636 gram.

Let slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let slitage.

Antal besøg: 536