FRITZ KÄRFVE. Olie på panel signeret, dateret -04.

4374460. FRITZ KÄRFVE. Olie på panel signeret, dateret -04.

Rammemål ca. 36 x 60 cm.

Brugstilstand, malingstab.

Kunstner/designer

Fritz Kärfve (1880–1967)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 36 x 60 cm.

Brugstilstand, malingstab.

Kunstner/designer

Fritz Kärfve (1880–1967)

Antal besøg: 990