ROBERT AUGUST SCHREIBER. Olie på lærred, signeret.

4374236. ROBERT AUGUST SCHREIBER. Olie på lærred, signeret.

Rammemål ca. 61 x 71 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 61 x 71 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 446