UIDENTIFICERET KUNSTNER olie på lærred, signeret Hj Söderberg.

4374078. UIDENTIFICERET KUNSTNER olie på lærred, signeret Hj Söderberg.

Lærred dimensioner 75x56 cm.
Rammemål 95x76 cm.

Mindre revner og farvedråber.
Ramme med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lærred dimensioner 75x56 cm.
Rammemål 95x76 cm.

Mindre revner og farvedråber.
Ramme med mindre skader.

Antal besøg: 328