BOGERYLDE, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

437407. BOGERYLDE, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

Fineret med mahogni. Fodende med messingærmer. To skuffer under hylden. Bredde/længde 120, dybde 30, højde 100 cm.

Brugsslitage, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 483