SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. En ung kvinde.

4374063. SPANISH SCHOOL, 20TH CENTURY. En ung kvinde.

Olie på lærred
Med „Montañés“ underskrift
93x73,5 cm.

Små ridser. Lakeret træramme, med defekter.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Med „Montañés“ underskrift
93x73,5 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón C 3 - D
Antal besøg: 266