SPANISH SCHOOL, CIRCA 1940. Stilleben.

4373965. SPANISH SCHOOL, CIRCA 1940. Stilleben.

Olie på lærred.
Signeret „L. Canas“ og dateret 1941.
65x54 cm.

I god stand. Træramme i sølvstukket, med fejl. Ramme med beskyttende skærm. Ikke undersøgt uden ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
65x54 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 185