BOK, 4 bind, "Svenskt konstnärslexikon", Malmø 1957. (Ufuldstændig).

437383. BOK, 4 bind, "Svenskt konstnärslexikon", Malmø 1957. (Ufuldstændig).

Halvfranske bands. Band 5 mangler.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 756