OMEGA, 2 kasser til armbåndsur, 2000-tal.

4373743. OMEGA, 2 kasser til armbåndsur, 2000-tal.

Ca. 9 x 7 x 10 cm hver.

Brugsslitage.

Tema

Beso - Part 3

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 9 x 7 x 10 cm hver.

Brugsslitage.

Tema

Beso - Part 3

Antal besøg: 207