ET MODERNE BORDPLADESKAKSÆT.

ET MODERNE BORDPLADESKAKSÆT.
4373711. ET MODERNE BORDPLADESKAKSÆT.

med malede harpikslegestykker, modelleret som middelalderfigurer, stemplet utydeligt og dateret 2005, 42cm firkantet.

Mindre lysmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre lysmærker.

Antal besøg: 327