INGER ÅBERG. Litografi, 1283/200. Killinger. Signeret.

4373574. INGER ÅBERG. Litografi, 1283/200. Killinger. Signeret.

Dagstørrelse 54x41, udvendige mål 70x56 cm.
Træramme med glas.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Træramme med glas.

Antal besøg: 796