PILAR GONZALES. Farvelitografi.

4373494. PILAR GONZALES. Farvelitografi.

Komposition, signeret og nummereret 2/200, 45x37 cm, samlede mål 71x60 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
05
Antal besøg: 201