ANTIK RING, 18K guld, Helsingborg 1912.

4373265. ANTIK RING, 18K guld, Helsingborg 1912.

Indrammet med karneol. Stemplet Erik Viktor Mandahl, Helsingborg 1912. Ringstrl. ca. 20,25 mm. Vægt ca. 4,6 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 313