MARIE BECKMAN. Skål, stentøj.

MARIE BECKMAN. Skål, stentøj.
4372978. MARIE BECKMAN. Skål, stentøj.

Harpe pelsglasur.
Signeret MB.
Ca. 25x19,5, højde 10 cm.

Pletter og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Harpe pelsglasur.
Signeret MB.
Ca. 25x19,5, højde 10 cm.

Pletter og ridser.

Antal besøg: 200