ELLEN BARKIN SÖDERHOLM (FÖDD 1983). Fabel, olie på panel, signeret E.

4372952. ELLEN BARKIN SÖDERHOLM (FÖDD 1983). Fabel, olie på panel, signeret E.

ca. 16x12,5 cm, karmmål 24x20 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 275