VÆGUR, diameter 48 cm, første halvdel af det 20. århundrede.

4372939. VÆGUR, diameter 48 cm, første halvdel af det 20. århundrede.

Diameter 48 cm.
Senere kvarts urværk.
Proveniens Rydaholm Missionskirke.

Brugsslitage. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 48 cm.
Senere kvarts urværk.

Antal besøg: 187