LAMPEKOPPER, 8 stk., opalglas, 20. årh.

4372918. LAMPEKOPPER, 8 stk., opalglas, 20. årh.

Otte lampekopper til skomagerlamper.

Diameter ca. 19,5-25 cm. Højde ca. 4-9 cm.

Brugsslitage. Enkelt hak.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Enkelt hak.

Antal besøg: 205