BY, ARMBÅNDSUR.

BY, ARMBÅNDSUR.
4372677. BY, ARMBÅNDSUR.

Manuel tildeling. 1950'erne.
Stålkasse med hvid urskive.
Diameter 33 mm.
Flex link i rustfrit stål.

Brugsslitage, glas med ridser.
Det ser ud til at fungere, men der er ingen garanti for funktionalitet.

Få foretaget en gratis vurdering!
4372677. BY, ARMBÅNDSUR.

Manuel tildeling. 1950'erne.
Stålkasse med hvid urskive.
Diameter 33 mm.
Flex link i rustfrit stål.

Antal besøg: 455