RAMÓN BOTER. Landskab.

RAMÓN BOTER. Landskab.
4372296. RAMÓN BOTER. Landskab.

Olie på brædder.
Signeret.
22x27 cm.

I god stand. Træramme i støbt og forgyldt stuk, med små fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på brædder.
Signeret.
22x27 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 244