FRANCESC SUBARROCA. „Rostro lyd“.

4372262. FRANCESC SUBARROCA. „Rostro lyd“.

Trækul og gouache tegning på papir.
Signeret og placeret i Somorrostro. På paspartout, dateret og dedikeret. På bagsiden, signeret, dateret, placeret og med titlen „Somorrostro“.
23x29,5 cm.

I god stand. Træramme i støbt og forgyldt stuk.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

23x29,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 222