4372262. FRANCESC SUBARROCA. „Rostro lyd“.
Trækul og gouache tegning på papir.
Signeret og placeret i Somorrostro. På paspartout, dateret og dedikeret. På bagsiden, signeret, dateret, placeret og med titlen „Somorrostro“.
23x29,5 cm.
23x29,5 cm.