FRANCESC SUBARROCA. „Carriers“.

4372241. FRANCESC SUBARROCA. „Carriers“.

Olie om bord.
Signeret, dateret 1952 og dedikeret i 1979. På bagsiden, signeret, dateret 1952 og med titlen „Carretaires“.
29,5x24 cm.

I god stand. Træramme i støbt og forgyldt stuk.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie om bord.
29,5x24 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 147