OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel, monogrammet og dateret VER 01.

4372165. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel, monogrammet og dateret VER 01.

Billeddimensioner ca. 48x70 cm.
Træramme med glas, ca. 65x85 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 140