OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Persisk tekstilmaleri, anden halvdel af det 20. århundrede, signeret.

437208. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Persisk tekstilmaleri, anden halvdel af det 20. århundrede, signeret.

36x21 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

36x21 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 614