INGRID HERRLIN. Figurer, 2 stk, Båstad.

4371922. INGRID HERRLIN. Figurer, 2 stk, Båstad.

Signeret I.H. Eiring. Højde 7-9 cm.

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Ingrid Herrlin (Født 1932)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Kunstner/designer

Ingrid Herrlin (Født 1932)

Antal besøg: 167