ARVID WALLINDER. OLIE PÅ PANEL, SIGNERET.

4371529. ARVID WALLINDER. OLIE PÅ PANEL, SIGNERET.

Motiv 54,5 x 43,5 cm
Rammemål 62 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv 54,5 x 43,5 cm
Rammemål 62 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 155