En bogreol fra det 21. århundrede.

4371036. En bogreol fra det 21. århundrede.

Elleve stykker firkantede hylder

Højde: 205 cm
Bredde: 23 cm
Dybde: 20 cm.

Mindre slitage, mindre mærker og ridser, ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 205 cm
Bredde: 23 cm
Dybde: 20 cm.

Antal besøg: 414