BAKKEBORD, 20. århundrede.

BAKKEBORD, 20. århundrede.
4370963. BAKKEBORD, 20. århundrede.

Sammenklappeligt bakkebord med aftagelig bakke.
Udskåret indretning.

Højde: 81.5 cm
Dimensioner bordplade: 90 x 54 cm.

Slid og alder baseret på slid, mærker, ridser og mindre stødskader, ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udskåret indretning.

Højde: 81.5 cm

Antal besøg: 182