SAMISK DOBBELTKNIV, hornværk, dateret 1925.

4370954. SAMISK DOBBELTKNIV, hornværk, dateret 1925.

Det er alt. længde inkl. kappe 15,5 cm.

Slid og slitage.

Tema

Art & Antiques Summer

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid og slitage.

Tema

Art & Antiques Summer

Antal besøg: 568