MEKANISK LEGETØJ, 2 stk, travekipage, "araber" og cykelabe, "Boby", Tyskland, midten af det 20. århundrede.
437094. MEKANISK LEGETØJ, 2 stk, travekipage, "araber" og cykelabe, "Boby", Tyskland, midten af det 20. århundrede.
Udtrækkelig med nøgle. Kommer i original emballage.
"Boby", længde 9 cm.
"Arabian", længde 17 cm.
BEMÆRK kun én nøgle er tilgængelig, passer til begge.
Brugsslitage, emballage med kraftig slitage og skader, virker ved katalogisering, ingen funktionsgaranti.
"Boby", længde 9 cm.
"Arabian", længde 17 cm.