RAGNAR NYBERG. MIXED TECHNOLOGY, signeret, dateret 1928.

4370820. RAGNAR NYBERG. MIXED TECHNOLOGY, signeret, dateret 1928.

Billedmål 35 x 23,5 cm.
Rammemål 53,5 x 44 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 35 x 23,5 cm.
Rammemål 53,5 x 44 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 168