DIVERSE SØLVGENSTANDE, 6 STK., VÆGTBART SØLV Ca. 94 g.

4370553. DIVERSE SØLVGENSTANDE, 6 STK., VÆGTBART SØLV Ca. 94 g.

Tændstiksholder stemplet Rolason Brothers, Birmingham, 1917. Bredde 4,5 cm.
Hætteglas, stemplet Sampson Mordan & Co, London, 1896. Længde lidt over 5,5 cm.
MØNTHOLDER, stemplet, Deakin & Francis Ltd, Birmingham, 1892.
Toastrack, JB Chatterley & Sons Ltd., London, 1930. Længde 7, bredde 4, højde 7 cm.
Miniature håndspejl, stemplet Vale & St John Ltd, Birmingham, 1919. Højde 7 cm.
Miniature af en vindmølle, hollandske frimærker. Højde 3 cm.

Brugsslitage. Buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Buler.

Antal besøg: 162