TORSTEN PERSSON, OLIE PÅ LÆRRED, SIGNERET.

4370448. TORSTEN PERSSON, OLIE PÅ LÆRRED, SIGNERET.

Motiv 47 x 23 cm
Rammemål 51 x 27 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv 47 x 23 cm
Rammemål 51 x 27 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 143