ROLLESPIL og KASSETTEBØGER, Star Wars og Indiana Jones, anden halvdel af det 20. århundrede.
437037. ROLLESPIL og KASSETTEBØGER, Star Wars og Indiana Jones, anden halvdel af det 20. århundrede.
1 stk Star Wars - Rollespillet, der indeholder Player's Booklet, Game Leader's Booklet og Adventure Booklet (manglende terninger).
1 kassettebog med kassette, "The Space Empire Strikes Back", Star Wars.
1 kassettebog med kassette, "Return of the Jedi", Star Wars.
1 kassettebog med kassette, "Jagten på den forsvundne sten", Indiana Jones.
Brugsslitage, skader, mærker/folder, reparationer med tape på rollespillet, kassetter ikke funktionsteste, hæfter/bøger ikke gennemgået.