NØDDEKNÆKKER. Skær træ. 20. århundrede.

4370231. NØDDEKNÆKKER. Skær træ. 20. århundrede.

Længde 19 cm.

Ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 19 cm.

Ridser, mærker.

Antal besøg: 328