INGER EKDAL. Farvelitografi, signeret, 3/90.

4370142. INGER EKDAL. Farvelitografi, signeret, 3/90.

Rammemål ca. 59 x 73.

Slid, ridser og mærker, glas mangler.

Genstanden findes i Norrköping, Sverige

Rammemål ca. 59 x 73.

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Placering
V: 4
Antal besøg: 69

Andre interessante genstande