AUGUST HAGBORG. Oyster Picker Sko.

4370138. AUGUST HAGBORG. Oyster Picker Sko.

Olie på lærred, 82 x 117 cm, inkl. ramme 134 x 100 cm. Signeret Hagborg.

Overflade snavs.

Kunstner/designer

August Hagborg (1852–1921)

Få foretaget en gratis vurdering!

Overflade snavs.

Kunstner/designer

August Hagborg (1852–1921)

Antal besøg: 447