SPILKASSER, 4 stk, træ og læder.

4370073. SPILKASSER, 4 stk, træ og læder.

Boks i form af et flygel 19x15 cm.
Træ- og lædertaske.
Skære træstrengeinstrumenter. Længde 27 cm.
Karrusel diameter 19 cm.

Brugsslitage. Vingen mangler 2 fod. Carousel defekt spilboks. De andre arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Træ- og lædertaske.
Karrusel diameter 19 cm.

Antal besøg: 127