INDUSTRILAMPE, bordmodel, Type 5, BJS, Bäcklunds Järn & Smide, Skellefteå, midten af 1900-tallet.

4370040. INDUSTRILAMPE, bordmodel, Type 5, BJS, Bäcklunds Järn & Smide, Skellefteå, midten af 1900-tallet.

Længde arm 55 cm
Højde skærm 17 cm
Skrivebordsmontering.

Ujordet stik
Brugsslitage
Pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde arm 55 cm
Højde skærm 17 cm
Skrivebordsmontering.

Ujordet stik
Brugsslitage
Pletter, ridser.

Antal besøg: 304