BOGERYLDE, engelsk stil, Grange, 19/2000 tallet.

437000. BOGERYLDE, engelsk stil, Grange, 19/2000 tallet.

Tallerken mærket, længde 141, dybde 33, højde 81 cm.

Slitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mindre ridser.

Antal besøg: 1.677