SLAGTEBORD, Hälsingland, 1700-tal.

4369429. SLAGTEBORD, Hälsingland, 1700-tal.

Proveniens: indkøbt hos Snäcken Antik, Gamla Stan Stockholm, 1982.
Højde 75 cm
Bredde 112 cm
Længde ca 165 cm.

Senere malet
Skader på foden
Brugsslitage
Pletter, mærker
Lidt ormetunget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 75 cm
Bredde 112 cm
Længde ca 165 cm.

Senere malet
Skader på foden
Brugsslitage
Pletter, mærker
Lidt ormetunget.

Antal besøg: 742