MARCUS COLLIN. Regimedag, signeret og dateret -26, akvarel.

4369287. MARCUS COLLIN. Regimedag, signeret og dateret -26, akvarel.

49 x 38 cm, 60 x 50 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Marcus Collin (1882–1966)

Få foretaget en gratis vurdering!

49 x 38 cm, 60 x 50 cm.

Kunstner/designer

Marcus Collin (1882–1966)

Antal besøg: 308