GEORGES POINT. SAMMENSÆTNING, FARVELITOGRAFI.

4369234. GEORGES POINT. SAMMENSÆTNING, FARVELITOGRAFI.

Signeret og nummereret 33/50.
Bladmål: 58x58cm.
Rammemål: 81x79cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Ramme med slid på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og nummereret 33/50.
Bladmål: 58x58cm.
Rammemål: 81x79cm.

Antal besøg: 269