Skrivebord med STOL, 20. århundrede.

436919. Skrivebord med STOL, 20. århundrede.

Højde 79 cm. Længde 103 cm, bredde 62 cm.

Brugsslitage, maskesting. Liste med mindre afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 535