JAUME PONS MARTÍ. Landskab.

JAUME PONS MARTÍ. Landskab.
4369175. JAUME PONS MARTÍ. Landskab.

Olie på lærred fastgjort til et bræt.
Signeret.
16x23,5 cm.

I god stand. Støbt og malet træ- og stukkaramme, med små fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.
16x23,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 376