SPEJL, forgyldt, Oscariansk stil, 20. århundrede.

436890. SPEJL, forgyldt, Oscariansk stil, 20. århundrede.

Højde 120, bredde 58 cm.

Mindre slid, mindre afvisning af kammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 120, bredde 58 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 804